وام بانک دی

وام بانک دی

شرایط دریافت وام بانک دی بسته به نوع وام تعیین می‌شود. ثبت‌نام در تسهیلات بانک دی به صورت حضوری و غیرحضوری از طریق دی‌نت این بانک امکان‌پذیر است. وام بدون ضامن و با گردش حساب یکی از انواع تسهیلات این بانک محسوب می‌شود. پرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی نیز، به صورت حضوری و غیرحضوری قابل انجام است.

اگر شخصی قصد راه‌اندازی کسب و کاری را دارد، وام بانکی می‌تواند به او در تامین سرمایه‌ی اولیه کمک کند. با دریافت وام، افراد باید با پرداخت به موقع اقساط وام، بهبود سابقه اعتباری خود را تضمین کنند. وام بانک دی، یکی از تسهیلات بانکی است که به منظور حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط و ترویج فرهنگ پرداخت الکترونیکی و … در کشور ارائه می‌شود.

به دلیل شرایط مطلوب آن برای بسیاری از افراد و خانواده‌ها، وام بانک دی اهمیت بسیاری دارد. این اهمیت می‌تواند به دلیل مواردی همچون راه‌اندازی یک کسب‌ و کار باشد. در بسیاری از موارد گرفتن وام بانک دی صرفه‌اقتصادی دارد. از آنجا که دریافت هر وامی با شرایط و محدودیت‌های روبه‌رو است، آشنایی با شرایط و نحوه ثبت‌نام وام بانک دی برای متقاضیان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

به دلیل اهمیت این موضوع، در این مقاله به شرایط دریافت وام بانک دی، مدارک لازم برای دریافت تسهیلات بانک دی، نحوه ثبت‌نام وام بانک دی، انواع وام‌های بانک دی، وام بدون ضامن بانک دی، وام بانک دی برای جانبازان و ایثارگران و وام بانک دی برای بانوان پرداخته شده است.

 

شرایط دریافت وام بانک دی

شرایط دریافت وام بانک دی برای هر طرح متفاوت است. به عنوان مثال، بعضی از طرح‌های وام بانک دی نیازمند ضامن هستند و بعضی دیگر احتیاجی به ضامن ندارند. همچنین بعضی از انواع وام بانکی، مانند وام مسکن یا تعمیرات، نیاز به ارائه سند مالکیت مسکن به عنوان نامه ضمانت دارند. شرایط عمومی دریافت وام بانک دی شامل موارد زیر است:

– داشتن حساب بانکی دی: برای دریافت وام بانک دی، باید شخص یک حساب فعال در بانک دی داشته باشد. مراحل باز کردن حساب در بانک دی راحت و آسان است و فرد با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک دی در کشور می‌تواند حساب بانکی خود را بسازد.

– برای دریافت وام ازدواج، متقاضیان باید ابتدا در سامانه وام ازدواج ثبت نام کنند. پس از انتخاب بانک، یک پیامک حاوی اطلاعات لازم برای مراجعه به شعبه بانک به آنان ارسال می‌شود. در شعبه، با ارائه مدارک لازم (عقدنامه و مدارک شناسایی) و حداقل یک ضامن، اعتبارسنجی انجام می‌شود و تسهیلات پرداخت می‌شود.

– ارائه مدارک با توجه به نوع وام: برای دریافت وام بانک دی، فرد باید سابقه بانکی قابل قبولی داشته باشد. وام تعمیرات مسکن بانک دی، برای افرادی با امتیاز اعتباری بالا، با سقف بالای 200 میلیون تومان، در نظر گرفته شده است. برای دریافت این وام، نیاز به ارائه سند مالکیت مسکن به عنوان ضمانت در بانک دی می‌باشد.

لازم به ذکر است که شعب مختلف بانک دی ممکن است با توجه به شرایط مشتری، حتی سقف بیشتری را برای اعطای وام در نظر بگیرند.

 

مدارک لازم برای دریافت تسهیلات بانک دی

مدارک لازم برای دریافت تسهیلات بانک دی به ترتیب موارد زیر می‌باشند. لازم به ذکر است مدارک موردنیاز برای دریافت تسهیلات بستگی به نوع تسهیلات دارد، به طوری که ممکن است یک وام نیاز به ارائه ضامن داشته باشد در حالی که وام دیگری بی‌نیاز به ضامن باشد.

1. استعلام از سوابق بانکی: برای دریافت وام بانک دی، باید سوابق بانکی خود را به بانک ارائه کنید. سوابق بانکی به تاریخچه حساب‌های بانکی فرد اشاره دارد. این تاریخچه شامل اطلاعاتی مانند نام بانک، نوع حساب، تاریخ افتتاح حساب، تاریخ بسته شدن حساب، میزان موجودی و تراکنش‌های انجام شده در حساب است.

2. مدارک مربوط به ضمانت: برای تأمین ضمانت و بازپرداخت تسهیلات، باید مدارک مربوط به ضمانت را به بانک ارائه کنید. برای مثال، اگر برای دریافت وام بانک دی، ملک به عنوان ضمانت ارائه داده شود، باید مدارک مالکیت ملک خود را نیز به بانک ارسال شده باشد.

باید توجه داشت که ممکن است برخی از مدارک مذکور به دلیل نوع تسهیلات و شرایط بانکی، متفاوت باشد. بنابراین قبل از هرگونه درخواست وام از بانک، بهتر است اطلاعات دقیق و کاملی در مورد مدارک مورد نیاز از بانک دریافت کرد.

 

نحوه ثبت نام وام بانک دی

امکان ثبت نام غیر حضوری تسهیلات بانک دی وجود دارد. برای انجام ثبت نام غیر حضوری، ابتدا باید وارد سایت بانک دی به نشانی day24.ir شوید. سپس از قسمت بانکداری الکترونیک روی دی نت کلیک کنید.

در مرحله بعد، صفحه جدیدی قابل مشاهده خواهید داشت. اگر کاربر از قبل در پلتفرم اینترنت بانک دی ثبت نام کرده باشد، روی گزینه ورود کلیک کنید و اگر تا به حال ثبت نام نکرده باشدید، گزینه ثبت نام را باید کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی بخش دی نت، متقاضی وارد صفحه ورود به پنل کاربری بانک دی خود خواهید شد و از آنجا می‌توانید مراحل ثبت نام تسهیلات بانک دی را انجام دهید. بانک دی از معدود بانک‌هایی می‌باشد که طریقه ثبت نام خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری انجام می‌دهد.

نحوه ثبت نام وام بانک دی بسته به نوع وامی که شخص می‌گیرد، متفاوت است. به عنوان مثال برای ثبت نام وام قرض الحسنه بانک دی، شخص باید به یکی از شعب بانک دی مراجعه کرده و با ارائه مدارک مورد نیاز، درخواست وام کند.

بدیهی است که شرایط هر وام، بسته به نوع آن فرق می‌کند. نکته قابل توجه در هنگام ثبت نام برای درخواست وام از سمت بانک دی، ابتدا باید یک حساب فعال در آن وجود داشته باشد تا با توجه به میزان امتیاز فرد و گردش مالی درون حساب، نرخ وام برای شخص محاسبه کنند.

 

انواع وام های بانک دی

وام‌های بانک دی تنوع بسیاری دارند که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها وام ازدواج است. در ادامه به معرفی برخی از انواع وام‌های بانک دی می‌پردازیم. لازم به ذکر است که توضیحات کامل‌تر درباره شرایط و الزامات هر یک از این وام‌ها در سایت بانک دی موجود است:

تسهیلات فرزانه: بانک دی با هدف ارزش‌آفرینی برای مشتریان خود، طرح فرزانه را ارائه کرده است. با افتتاح حساب طرح فرزانه در بانک دی، مشتری می‌تواند از تسهیلات ویژه این بانک بهره‌مند شود. در این طرح، انتخاب نرخ سود، مدت اقساط و مبلغ تسهیلات به عهده خود شخص است، به‌طوری‌که بتواند با توجه به شرایط خود، بهره‌مندی بهینه از این طرح را داشته باشد.

دوره گردش حساب برای بهره‌مندی از تسهیلات فرزانه حداقل ۳ ماه است و نرخ تسهیلات فرزانه بین ۴ تا ۱۸ درصد متغیر است. مدت اقساط این نوع تسهیلات، حداقل ۶ و حداکثر ۶۰ ماه است. اگر میانگین حساب فرزانه مشتری طی یک دوره سه‌ماهه ۱ میلیارد ریال باشد و صاحب حساب متقاضی دریافت تسهیلات با نرخ ۱۴ درصد و اقساط ۲۴ ماهه باشد، می‌تواند معادل ۳۴ درصد میانگین حساب یعنی ۳۴۰ میلیون ریال تسهیلات دریافت کند.

 

وام طرح 24: در شرایط نامطلوب اقتصادی کنونی که برای بسیاری دسترسی به درآمد آسان مشکل شده، درخواست وام‌های فوری به چشمگیری افزوده شده است و این امر برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. در این طرح علاوه بر دریافت سود على الحساب، مشتریان بانک دی می‌توانند از تسهیلات با نرخ‌های کمتر این نوع وام نیز بهره‌مند شوند.

وام فرهنگیان: دولت با بانک قرض الحسنه مهر ایران توافقی بسته است که بر اساس آن، فرهنگیان قادرند تا 20 میلیون تومان و زوجین نیز تا 40 میلیون تومان وام مرابحه با نرخ سود 12 درصد را دریافت کنند. این دریافت وام نیازمند بررسی سوابق قبلی وامی است که متقاضی دریافت آن داشته است.

وام طرح بانوان بانک دی: به منظور تجلیل از بانوان کشور، بانک دی طرح تسهیلات ویژه‌ای را به اجرا درآورده است. این طرح با هدف ارج نهادن به بانوان و بهبود وضعیت آنها طراحی شده و به تمامی بانوان شاغل و غیرشاغل امکان افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری در بانک دی را می‌دهد تا از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

وام جانبازان: این وام، یک وام مخصوص به مشمولین با شرایط خاص است که برای ساخت یا خرید مسکن به آنها اعطا می‌شود. این وام برای جانبازان با درصد بالای ۲۵ و دیگر افرادی که شرایط خاص دیگری دارند، در نظر گرفته شده است. میزان وام بسته به جمعیت شهری که متقاضی در آن ساکن است و نیاز به ساخت یا خرید مسکن دارد، تعیین می‌شود و از دویست و پنجاه میلیون تومان تا چهارصد میلیون تومان متغیر است.

 

در قرارداد اجاره با شرط تملیک، در واقع یک قرارداد اجاره با وعده فروش ایجاد می‌شود. در این قرارداد، موجر ملک خود را به مستاجر اجاره می‌دهد، اما در عین حال، با مستاجر شرط می‌بندد که با پرداخت آخرین قسط اجاره، مستاجر به عنوان مالک ملک مورد اجاره تلقی شود. این شرط تملیک به معنای تبدیل قرارداد اجاره به فروش است، اما همچنان ماهیت اصلی قرارداد، اجاره می‌باشد. بنابراین، قرارداد اجاره با شرط تملیک، به عنوان یک قرارداد اجاره با وعده فروش، در نظر گرفته می‌شود.

 

تسهیلات سلف بانک دی یا “فروش آتی”، یک نوع قرارداد برای خرید و فروش کالا یا ارز در آینده است. در این نوع قرارداد، بانک دی در تاریخ مشخصی به ارباب رجوع، مبلغ مشخصی از ارز را به قیمت تعیین شده در قرارداد ارائه می‌دهد. با این حال، در مقابل این خدمت، ارباب رجوع موظف است که در تاریخ مشخص شده در قرارداد، مبلغ کالا یا ارز را به بانک پرداخت کند.

 

وام مزارعه: این وام به منظور حمایت از کشاورزان و باغداران ارائه می‌شود، با هدف تأمین هزینه‌های مورد نیاز برای کشت محصولات و خرید تجهیزات و ادوات کشاورزی. مبلغ وام مزارعه بسته به نیاز کشاورز و قوانین بانک متفاوت است و ممکن است به صورت اقساطی یا یکجا با نرخ سود ثابت یا متغیر به مدت معینی پرداخت شود.

وام استصناع: این نوع وام به صنایع تولیدی و خدماتی ارائه می‌شود. در این نوع وام، بانک با شرط ارائه تضمین‌نامه بانکی یا سپرده نقدی توسط شخص یا شرکت متقاضی وام، مبلغ مورد نیاز برای تأمین تجهیزات، مواد اولیه و سایر هزینه‌های لازم برای تولید کالاها یا ارائه خدمات را اعطا می‌کند.

 

وام 50 میلیون تومانی: فرهنگیان کشور، از جمله کارکنان اداری، معلمان، نیروهای خدماتی مدارس، کارکنان وزارت آموزش و پرورش و ادارات تابعه، می‌توانند در صورت مشتری بودند، از وام 50 میلیون تومانی بانک دی استفاده کنند. این گروه افراد امکان درخواست و دریافت این وام را به عنوان یکی از خدمات بانک دی دارند.

دریافت تسهیلات با ضامن رسمی برای افراد واجد شرایط الزامی است. به ازای هر 25 میلیون تومان وام، یک ضامن رسمی باید ارائه شود و نرخ سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده که مدت بازپرداخت حداکثر 36 ماه می‌باشد. از کل مبلغ وام دریافتی، 5 درصد به عنوان هزینه‌های بانک باقی خواهد ماند و بقیه مبلغ به حساب متقاضی واریز خواهد شد.

 

با توجه به مبلغ وام، محاسبه سود وام و مدت بازپرداخت آن، میزان هر قسط برابر با 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان محاسبه می‌شود که کل سود تسهیلات نیز به ارزش 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان است. مجموع مبلغ وام و سود آن، به ارزش 70 میلیون و 237 هزار و 499 تومان خواهد بود.

 

وام 100 میلیون تومانی: همچنین تسهیلات ارائه شده درباره طرح وام 100 میلیون تومانی، با توجه به رتبه اعتباری مشتریان، تا سقف 100 میلیون تومان پرداخت خواهد شد و دریافت آن صرفاً با ارائه گواهی کسر از حقوق و صدور چک انجام می‌ شود. برای خانواده‌ های معظم شهدا، ایثارگران و پرسنل بنیاد شهید، نیز این تسهیلات با ارائه معرفی‌ نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین گواهی کسر از حقوق، در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

وام بدون ضامن بانک دی

وام بدون ضامن بانک دی، یکی از انواع وام‌های بانکی است که برای دریافت آن شخص و یا شرکت نیازی به ضامن ندارد و بانک تنها با توجه به شرایط مشخصی، وام را اعطا می‌کند. بانک دی، به منظور تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد و افزایش رضایتمندی مشتریان، به‌ویژه جامعه ایثارگران، طرح پرداخت تسهیلات بدون ضامن را جهت انواع وام مانند وام مسکن ایثارگران تا سقف یک میلیارد ریال را عملیاتی کرده است.

 

در این طرح، کارمندان شاغل، مستمری‌گیران و بازنشستگان سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های بزرگ خصوصی که حقوق خود را در بانک دی دریافت می‌کنند، مشمول دریافت این تسهیلات خواهند بود.

میزان پرداخت تسهیلات این طرح بر اساس رتبه اعتباری مشتریان تا سقف 100 میلیون تومان متناسب خواهد بود و پرداخت تسهیلات صرفاً در قبال گواهی کسر از حقوق و ارائه چک صورت می‌گیرد. همچنین، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و پرسنل بنیاد شهید با ارائه معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و گواهی کسر از حقوق، می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

 

در طرح 24 بانک دی، با نام “ارزش آفرین”، مشتریان می‌توانند به منظور رفع نیازهای مالی خود، از فرصتی بهره‌مند شوند که با نرخ های کمتر از سود على الحساب ارائه می‌شود. این طرح به مشتریان این امکان را می‌دهد که به سرعت و با کمترین هزینه، نیازهای مالی خود را برطرف نمایند.

تمامی مشتریان این طرح از جمله افراد حقیقی، حقوقی (شاغلین) و هر شخص دیگری که با بانک همکاری داشته باشد، می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند. تسهیلات ارائه شده در این طرح، با مبلغ حداکثر تا 85% از مبلغ سپرده‌گذاری مشتریان در اختیار قرار می‌گیرد و مدت بازپرداخت تا حداکثر 60 ماه به صورت اقساطی است. نرخ تسهیلات نیز بین 2% تا 4% متغیر است.

 

وام بانک دی برای جانبازان و ایثارگران

در سال 1402، بانک دی امکان گرفتن وام برای جانبازان و ایثارگران را فراهم کرده است. این بانک، با تأکید بر پیشرفت در زمینه خدمات بانکی و پیوستن به مسیر تحول و پیشرفت، از سال گذشته فعالیت‌های گسترده‌ای را آغاز کرده است. ارائه خدمات مناسب به جامعه ایثارگری، امکان بهره‌مندی این افراد از خدمات بانک دی را فراهم ساخته است.

بانک دی ابتدا 91 شعبه در سراسر کشور داشت، اما با ارتقا به 205 شعبه، خدمات خود را در سطح کشور گسترش داده است. همچنین، میز خدمت بانک دی در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز فعال است و در مجموع حدود 300 واحد بانکی در سراسر کشور خدمات حضوری ارائه می‌دهند.

با هدف تأمین مالی و ارائه تسهیلات به جامعه ایثارگری، بانک دی با بنیاد شهید و امور ایثارگران یک تفاهم‌نامه امضا کرده است. این تفاهم‌نامه از قبل وجود داشته اما در سال جاری بهبود یافته و توزیع آن به صورت استانی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود.

 

با آسان‌سازی و تسهیل در این فرآیند، عزیزان ایثارگر دیگر نیازی به مراجعه حضوری در شعب بانک دی ندارند و می‌توانند از طریق سامانه ایثار به نشانی Isaar.ir درخواست خود را ثبت کرده و پس از تأیید بنیاد، درخواست آن‌ها به بانک دی ارسال می‌شود. این روش جدید باعث سهولت و افزایش سرعت در ارائه خدمات به جامعه ایثارگری شده است. سقف مبلغ وام برای جامعه ایثارگری تا 100 میلیون تومان برآورد شده است.

بر اساس بخشنامه وزارت اقتصاد، ایثارگران می‌توانند تسهیلات بدون ضامن تا سقف 100 میلیون تومان را با شرایط زیر دریافت کنند: برای مبالغ تا 50 میلیون تومان، تنها نامه کسر از حقوق کافی است، اما برای مبالغ بیشتر از 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان، یک نامه کسر از حقوق به همراه چک یا سفته لازم است.

 

به دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی، 13 مدیر بانکی دولتی ملزم به اختصاص تسهیلات بدون ضامن به کارکنان، بازنشستگان، و عمومی و خصوصی بدون نیاز به ضامن می‌باشند. جامعه هدف اختصاص تسهیلات بدون ضامن شامل افراد شاغل و بازنشسته در نهادهای عمومی غیردولتی و شرکت‌های معتبر بخش خصوصی است که حقوق آنان از بانک‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد پرداخت می‌شود.

 

وام بانک دی برای بانوان

بانک دی، به عنوان یکی از اندک بانک‌هایی که در سال 1402 وام بانوان را به عنوان یک تسهیلات ویژه معرفی نموده است، از ابتدای اسفند ماه سال جاری، یک طرح تسهیلاتی ویژه را برای تمامی بانوان شاغل و غیرشاغل در سراسر کشور راه‌اندازی کرده است. با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری با حداقل مبلغ 20 میلیون ریال، بانوان می‌توانند کارت اعتباری با حداکثر مبلغ 500 میلیون ریال، با نرخ 18 درصد و اقساط 36 ماهه دریافت نمایند.

 

یکی از مزایای طرح وام برای زنان خانه‌دار و شاغل، این است که امکان واگذاری امتیاز دریافت تسهیلات به همسر یا فرزندان وجود دارد، همچنین خدمات بیمه‌ای مانند تخفیف در انواع بیمه‌نامه برای افتتاح‌کننده حساب یا همسر و فرزندان ارائه می‌شود. افرادی که حساب شاغل دارند، می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند و در صورتی که حساب شاغل نداشته باشند، امتیاز آن را به همسر و فرزندان خود واگذار کنند.

این طرح با نوع سپرده قرض‌الحسنه جاری و بدون دسته‌چک ارائه می‌شود و حداقل مبلغ مورد قبول برای دریافت تسهیلات 20 میلیون تومان است. این طرح از تاریخ 01/12/1399 شروع به اجرا نموده است.

 

نحوه بازپرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی

نحوه بازپرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی در سال‌های جاری آسان‌تر شده است. این بانک با هدف ارائه خدمات بانکداری الکترونیک بهتر، سرویس پرداخت غیرحضوری اقساط تسهیلات را از طریق وب‌سایت خود راه‌اندازی کرده است. از این به بعد، تمامی دارندگان کارت‌های بانک دی و یا سایر کارت‌های عضو شتاب می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه و از طریق وب‌سایت بانک به نشانی day24.ir نسبت به بازپرداخت تسهیلات دریافتی اقدام کنند.

با انتخاب گزینه «اینترنت بانک» و طی کردن مراحل ورود و در نهایت با رفتن به پنل کاربری خود، اقساط تسهیلات دریافتی از بانک دی را می‌توان در قالب پرداخت غیرحضوری پرداخت کرد. این سرویس علاوه بر دسترسی 24 ساعته، مزایایی مانند کاهش مراجعه حضوری مشتریان به شعب و افزایش استفاده از خدمات الکترونیک را فراهم می‌کند.

 

به منظور بازپرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی، ابتدا باید وارد پنل اینترنت بانک شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در این پلتفرم نساخته‌اید، ملزم به ثبت نام در این سامانه هستید.

با کلیک بر روی گزینه “ثبت نام”، به یک صفحه جدید هدایت می‌شوید و باید 6 مرحله را برای ساخت اکانت اینترنت بانک خود کامل کنید. پس از ساخت اکانت، می‌توانید با مراجعه به بخش پرداخت تسهیلات، مراحل بازپرداخت وام را انجام دهید.

 

با این حال، بازپرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی همچنان به صورت حضوری نیز امکان‌پذیر است. برای بازپرداخت اقساط و تسهیلات بانک دی به صورت حضوری، ابتدا مشتری باید به نزدیک‌ترین شعبه بانک دی مراجعه کند. پس از ورود به شعبه و مراجعه به پنجره پرداخت، مشتری باید اطلاعات مورد نیاز را به کارشناس پرداخت ارائه دهد. این اطلاعات شامل شماره حساب، شماره کارت، شماره تسهیلات و مبلغ قابل پرداخت می‌باشد.

 

پس از ارائه اطلاعات، کارشناس پرداخت مبلغ قابل پرداخت را به مشتری اعلام می‌کند. مشتری باید مبلغ قابل پرداخت را به کارشناس پرداخت کند. بهتر است مشتریان پرداخت خود را با استفاده از چک یا کارت بانکی انجام دهند.

پس از پرداخت مبلغ، کارشناس پرداخت باید رسید پرداخت را به مشتری تحویل دهد. در نهایت، پس از انجام تمامی مراحل، مشتری می‌تواند از شعبه خارج شده و بازپرداخت اقساط و تسهیلات خود را به پایان برساند.

 

سوالات متداول

 

1- شرایط دریافت وام بانک دی چیست؟

شرایط دریافت وام بانک دی شامل دارا بودن حساب بانک دی و دارا بودن مدارک مورد نیاز می باشد.

 

2- وام بانک دی برای بانوان به چه صورت است؟

وام بانک دی برای بانوان یک طرح تسهیلاتی ویژه برای تمامی بانوان شاغل و غیر شاغل در سراسر کشور است.

 

3- نحوه ثبت نام وام بانک دی به چه صورت است؟

نحوه ثبت نام وام بانک دی به صورت حضوری و پر کردن فرم قرارداد و غیر حضوری از طریق دی نت بانک دی انجام می شود.
چنانچه جهت دریافت وام به ضامن نیاز دارید میتوانید از ضامن میشم کمک بگیرید.
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *