اعتبارسنجی جهت خرید وام ازدواج

تیم ضامن میشم با شرکت واسطه ای در امور خرید و فروش وام ازدواج همکاری می کند که این شرکت وظیفه پیدا کردن وام ازدواج و ارائه آن به خریداران را برعهده دارد، از این رو شما میتوانید با شرکت در اعتبارسنجی سایت ما، در صف خریداران وام ازدواج قرار بگیرید، وام ازدواج ماهیانه تعداد مشخصی در روزهای خاص ارائه و از بین لیست به خریداران ارائه خواهد شد. اولویت با اشخاصی می باشد که مدارک را ارسال و اعتبارسنجی مالی آنها مورد تایید قرار بگیرند.

برای خرید وام ازدواج چه مراحلی را باید طی کنم؟ 

باید ابتدا فرم اعتبارسنجی خود را تکمیل کنید سپس اطلاعات شما به ارگان های اعتبار سنجی ارسال می گردد و در نهایت پس از تایید ارگان های اعتبار سنجی در لیست متقاضیان قرار میگیرید

پس از رزرو نوبت، با شما تماس گرفته می شود و حضورا در دفتر شرکت با فروشنده وام قرارداد امضا خواهید کرد.

فرم درخواست اعتبارسنجی جهت وام ازدواج

قوانین اعتبارسنجی خرید وام و اطلاعات بیشتر

چه مدت زمانی طول میکشد که وام ازدواج به من تعلق بگیرد؟

شرکت اصلی ارائه کننده این وام ها ماهیانه 5 روز ثبت سفارش را باز میکند، به علت صف زیاد موارد خرید ممکن است تا 3-4 ماه طول بکشد و تا نوبت شما شود مدت زیادی طول بکشد، پس لطفا شکیبا باشید و از تماس با دفتر خودداری بفرمایید.

کمیسیون خرید و فروش چطور محاسبه می گردد؟

کمیسیون خرید و فروش وام پس از اعطای وام و کسر از مبلغ وام می گردد و نیازی نیست شما پرداختی در ابتدا داشته باشید. پس از دریافت وام، مبلغ کمیسیون از آن کسر و بقیه مبلغ به شما ارائه می گردد.

حق امتیاز این وام 55 میلیون تومان می باشد  و 23 میلیون تومان نیز هزینه واسطه می باشد که در نهایت پس از اعطای وام از مبلغ وام کسر می گردد و بقیه به شما داده خواهد شد..

چه مبالغی وام ازدواج موجود است؟ 

مبلغ وام طی هر سال متفاوت می باشد، در قانون امسال برای زیر 25 سال 350 میلیون تومان و برای بالای 25 سال ، 300 میلیون تومان می باشد.

مدت زمان بازپرداخت چقدر خواهد بود؟

مدت زمان اعلام شده دولت برای امسال 10 سال بازپرداخت می باشد.

خرید برای چه کسانی قابل انجام است؟

خرید صرفا برای اشخاص حقیقی میسر می باشد. دقت کنید اگر وام فعالی داشته باشید احتمال دریافت این وام برای شما بسیار کم خواهد شد.

برای دریافت وام به چه نوع ضمانتی نیاز دارم ؟

برای ثبت درخواست وام  ازدواج به یک نفر ضامن نیاز دارید و برای قرارگیری در لیست اعتبار سنجی سایت ما، فقط کافی است توسط چند ارگان و موسسه اعتبارسنجی تایید شوید.

ارگانها و سازمانهایی که اعتبار سنجی شما را انجام میدهند این 9 تا می باشند:

  • مؤسسه مشاور رتبه بندی ایران
  • گواهی عدم سوءپیشینه کیفری
  • اداره اماکن
  • اداره بیمه
  • سازمان ثبت احوال
  • سازمان نظام وظیفه (مخصوص آقایان)
  • نیروی انتظامی
  • اپراتور تلفن همراهتان
  • تایید نهایی بانک مرکزی

 منظور از هزینه‌ی عملیات چیست، آیا لازم است در ابتدا مبلغی به شما پرداخت کنم؟

178 هزار تومان هزینه دریافت استعلامات شما از ارگان های مختلف در طرح اعتبارسنجی خرید وام ازدواج می باشد.
پس از ثبت فرم شما به درگاه منتقل خواهید شد. این هزینه اعتبارسنجی به چند ارگان قانونی پرداخت می گردد و هزینه در صورت تایید یا رد بازگشت داده نخواهد گردید. هزینه مربوطه متعلق به ما نبوده و برای استعلامات به ارگان های مذکور پرداخت می شود.

در چه صورت امکان دریافت اعتبار برای من وجود نخواهد داشت؟

در صورتی که پاسخ استعلامات شما (از سوی ارگانهای اعتبارسنجی) منفی باشد.

چطور شروع کنم؟

با پر کردن فرم اعتبار سنجی (و ورود به سایت) و انجام استعلامات قانونی، میتوانید عملیات خرید اقساطی ساز / تجهیزات استودیویی را شروع کنید. پس از تایید استعلامات سفته های خود را بارگزاری میکنید و سپس قرارداد را بصورت الکترونیکی امضا خواهید کرد.

فرم درخواست اعتبارسنجی جهت وام ازدواج